Прокат авто в Києві

Повернути в тому ж місці Підібрати

Ми надаємо послуги оренди автомобіля в Києві, а так само по всій Україні і Грузії. Якщо ви шукаєте низьку ціну, хороші автомобілі і чудовий сервіс, ви зайшли саме на той сайт. Виберіть місце отримання автомобіля і дати прокату, щоб розрахувати вартість прокату авто на ваш період.

Автопрокатна компанія Race

Прокат машини в Києві без водія

Надаємо будь-які марки автомобілів в прокат на термін від однієї доби, вибір будь-якого класу автомобілів. Страховки КАСКО і ОСАГО включені в ціну прокату. Ціна прокату машини від 10 доларів на добу. Мінімум формальностей і швидке оформлення договору прокату. Оплата в будь-якій формі.

Оренда авто в Києві без водія, трансфер

Для бізнес зустрічі, ділового заходу або урочистості, замовте сервіс оренди автомобіля з водієм. Ми надаємо послуги трансферу на будь-якому типі автомобілів, від економ, до позашляховиків і престижних седанів. Вартість залежить від класу машини і обсягу замовлених послуг. Дрес код, знання іноземних мов, чистота в авто і пунктуальність гарантовані, наші водії не ставлять запитань і не ведуть розмов з тими кого перевозять або обслуговують.

Про компанію Race

Працює на ринку прокату автомобілів з 2006 року. У компанії є офіси і представництва в більшості міст України, Грузії, Чехії та ОАЕ. До складу компанії входять підрозділи бронювання, виконання замовлень, технічного обслуговування і багато іншого. Ми вибрали найкращі страховки для наших клієнтів і готові забезпечити Вас автомобілем 24 години на добу, 365 днів у тиждень.

Сучасні і нові автомобілі

Велика розмаїтість різних машин в автопарку. Парк постійно оновлюється відповідно до вимог ринку.

Повне страхування

Швидка швидкість обслуговування

Ми оформимо договір і видамо автомобіль протягом 15 хвилин. Найшвидший показник на ринку прокату. У нас завжди експрес обслуговування.

Безпека понад усе

Всі автомобілі укомплектовані гумою по сезону.

Асистанс

24/7 підтримка клієнтів при ДТП або поломки, ми завжди раді допомогти навіть в самих нестандартних ситуаціях.

Велика мережа

Велика мережа офісів. Там де немає наших офісів, ми все-одно обслужимо вас з подачею машини за адресою.

Наш автопарк вКиєві

Найбільший вибір автомобілів в місті, найкращі Ціни. Всі автомобілі у власності компанії, обслужені і технічно справні.