Прокат авто в Києві

Повернути в тому ж місці Підібрати

Ми надаємо послуги оренди автомобіля в Києві, а так само по всій Україні і Грузії. Якщо ви шукаєте низьку ціну, хороші автомобілі і чудовий сервіс, ви зайшли саме на той сайт. Виберіть місце отримання автомобіля і дати прокату, щоб розрахувати вартість прокату авто на ваш період.

Автопрокатна компанія Race

Прокат машини в Києві без водія

Надаємо будь-які марки автомобілів в прокат на термін від однієї доби, вибір будь-якого класу автомобілів. Страховки КАСКО і ОСАГО включені в ціну прокату. Ціна прокату машини від 10 доларів на добу. Мінімум формальностей і швидке оформлення договору прокату. Оплата в будь-якій формі.

Оренда авто в Києві без водія, трансфер

Для бізнес зустрічі, ділового заходу або урочистості, замовте сервіс оренди автомобіля з водієм. Ми надаємо послуги трансферу на будь-якому типі автомобілів, від економ, до позашляховиків і престижних седанів. Вартість залежить від класу машини і обсягу замовлених послуг. Дрес код, знання іноземних мов, чистота в авто і пунктуальність гарантовані, наші водії не ставлять запитань і не ведуть розмов з тими кого перевозять або обслуговують.

Про компанію Race

Працює на ринку прокату автомобілів з 2006 року. У компанії є офіси і представництва в більшості міст України, Грузії, Чехії та ОАЕ. До складу компанії входять підрозділи бронювання, виконання замовлень, технічного обслуговування і багато іншого. Ми вибрали найкращі страховки для наших клієнтів і готові забезпечити Вас автомобілем 24 години на добу, 365 днів у тиждень.

Современные и новые автомобили

Большое разнообразие различных машин в автопарке. Парк постоянно обновляется согласно требованиям рынка.

Полное страхование

Быстрая скорость обслуживания

Мы оформим договор и выдадим автомобиль в течении 15 минут. Самый быстрый показатель на рынке проката. У нас всегда экспресс обслуживание.

Безопасность превыше всего

Все автомобили укомплектованы резиной по сезону.

Ассистанс

24/7 поддержка клиентов при ДТП или поломке, мы всегда рады помочь даже в самых нестандартных ситуациях.

Большая сеть

Большая сеть офисов. Там где нет наших офисов, мы все-равно обслужим вас с подачей машины по адресу.

Наш автопарк в Киеве

Самый большой выбор автомобилей в городе, самые лучшие Цены. Все автомобили в собственности компании, обслужены и технически исправны.